Bayanlar Her Mevsim Giyimlerine Dikkat Eder

0
Bayanlar Her Mevsim Giyimlerine Dikkat Eder

Bayanlar, her dönem şık görünmeyi ve bulundukları ortamda dikkat çekmeyi isterler. Bu yüzden kıyafetlerini seçerken, oldukça titiz davranırlar. Bayanlar bunu yaparken ilk olarak kendi vücutlarını iyice tanırlar ve buna uygun kıyafet seçerler. Kendi tercih ve zevklerini de beden ölçüleri ve boylarına göre kıyafetlerle tamamlarlar. Bayanlar her mevsim giyimlerine dikkat eder. Bunu yaparken de modayı yakından takip eder. Ayrıca moda sektöründeki birkaç ip ucunu uygulayarak, olduğundan güzel görünür. Aynı rengin tonları kullanılarak kombin oluşturduklarında daha ince ve uzun görünürler. Parlak ve açık renkler bayanların olduğundan daha toplu görünmesini sağlar. Ancak parlak açık renk ile koyu renkler bir arada kullanılırsa, olduğundan daha kısa görünebilirler.

 

bayan mıoda

 

Her Mevsim Moda

Bayanlar her mevsim moda trendlerini takip ederler ve gardıroplarını buna göre yenilerler. Her mevsim moda olan çeşit çeşit etekler, pantolonlar, gömlekler, bluzlar, tişörtler bayanın gardırobunun olmazsa olmaz parçalarıdır. Mevsimlere göre renklenen trençkotlar ya da yumuşacık dokusuyla sıcacık tutan kabanlar da bayanların sıklıkla tercih ettikleri dış giyim ürünleridir. Bayanların dolabında bir kokteyl, bir parti veya özel bir gün için giyebileceği şık kokteyl elbisesi de mutlaka bulunmaktadır.

 

bayan giyim

 

Mevsime Göre Moda

Bayanların kullandığı çantaların ve ayakkabıların renklerinin uyumlu olması, moda için çok önemlidir. Kıyafetle uyumlu ayakkabı renkleri veya kıyafetin tam zıt rengi bir ayakkabı seçimi tarzınızı ortaya koyabilir. Aksesuarların da çanta ve ayakkabı renginde olması gerekmektedir. Bayanlar makyaj seçimini de kıyafetlerine uyumlu olarak değil, ten renkleriyle uyumlu yaparlar. Mevsime göre moda olan kıyafetler, çeşitli aksesuarlarla desteklenir. Kıyafetler mutlaka küpe, kolye, bilezik, halhal gibi takılarla detaylandırılır. Saç şekli de kıyafetlerle uyum içerisinde yapılır.

 

bayan mıoda

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *